Ventiliacijos dezinfekavimas

Būtina sistemingai ir išsamiai tikrinti vėdinimo sistemą. Tinkamą kontrolę turėtų sudaryti keli etapai: ventiliacijos būklės tikrinimas, mechaninis valymas, dezinfekavimas ir kontrolinis patikrinimas. Būtina atlikti visą procedūrą. Mechaninis valymas, tai reiškia dulkių ir kitų nešvarumų pašalinimas, nesunaikins kenksmingų bakterijų ir grybelių iš ventiliacijos sistemos, o taip pat neapsaugos nuo jų pakartotinio į orą patekimo.

Dėl šio tikslo, mechaniniu būdu valant ventiliacijos kanalus, reikia atlikti dezinfekavimą. Šio proceso metu cheminė medžiaga patenka į ventiliaciją, kad pašalinti bakterijas ir grybelius. Šiam procesui naudojamas rankinis profesionalus elektrinis drėkintuvas, naudojamas antibakterinių chemikalų purškimui ventiliacijos kanallų dezinfekavimo metu. Priemonę naudojame po ventiliacijos kanalų valymo.

Ventiliacijos dezinfekavimo efektyvumą didina atitinkama cheminė priemonė. Preparatai, kuriuos reikia naudoti, turi Nacionalinio higienos instituto sertifikatus. Praktikoje tai reiškia, kad jie yra saugūs sveikatai ir tuo pat metu veiksmingai pašalina mikrobus. Be to, atlikus dezinfekavimą ir patikrinus mechaninį valymą, atliekamas mikrobiologinis tyrimas. Tokiu būdu galima tiksliai įvertinti cheminės medžiagos veikimą.

Dėka tokiu būdu atliktos paslaugos iš ventiliacijos sistemos yra pašalinami kenksmingi grybeliai, bakterijos ir kiti mikroorganizmai. Be to, pagerėja oro kokybė, sumažėja dulkių kiekis ventiliacijos kanaluose, kurių nesutraukia filtrai ventiliacijos centruose. Be to, dėl tinkamai atliktų dezinfekavimų pašalinami yra kvapai ir tokiu būdu pagerėja pastate esančių žmonių komfortas. Taip pat negalima pamiršti apie saugumą. Mechaniškai išvalyta vėdinimo sistema, kurioje naudojami šiam tikslui sukurti įtaisai, sumažina ugnies plitimo pavojų kilus gaisrui.

Be to, veiksminga dezinfekcija reiškia mažesnes išlaidas, susijusias su darbuotojų nebuvimu ir teigiamai veikia jų darbo efektyvumą. Išvalyta kanalų sistema nereikalauja dažnų peržiūrų. Be to, sumažėja gedimų ir dalių pakeitimo tikimybė.

FLEX-A-LITE 2600 drėkintuvo pranašumai:

 • vienoda, sukimais formuojama konstrukcija dėl maksimalaus stiprumo;

 • pagamintas iš korozijai atsparių medžiagų, skirtas naudoti su įvairiomis cheminėmis medžiagų;

 • rezervuaro talpa 6 L su plačia įpylimo anga, dėl lengvo užpildymo ir ištuštinimo;

 • Nėra prietaiso išmontavimo dėl užpildymo būtinumo;

 • prietaisą galima įsigyti su 220/240 V arba 110 V varikliais;

 • žemas profilis, užtikrinantis maksimalų stabilumą;

 • kintamas srautas iš ULV į matomą rūką;

 • reguliuojamas srautas nuo 0 iki apytiksliai 30 L / h;

 • 2 pakopų variklis;

 • ant 18' colių žarnos sumontuotas purkštukas, prieinamos ilgesnės 36 ″ arba 48 ″ žarnos;

 • aptarnauja skysčius vandens ir aliejaus pagrindu.